top of page

„Co dostanete navíc?“

  • Na prvním místě pro nás je co nejlepší výsledek. Díky zkušenostem v mediálním oboru, ale především v natáčení svateb, víme co všechno se může pokazit, a jsme na to plně připravení. Vždy točíme na více kamer zároveň, abychom v případě poruchy nepřišli o záběr, a tím o Váš životní moment. Stejně tak každá kamera nahrává na více úložišť, a tím předcházíme problémům s poruchou úložiště a následnou ztrátou dat.

  • Prvotřídní technika je základem dobrého výsledku, Při natáčení Balíčku Gold je použita technika za několik stovek tisíc korun. Kvalitní kamerou to jenom začíná, dalším důležitým prvkem je úložiště. Vše nahráváme na nejlepší karty na trhu. Do výsledné ceny se počítá i amortizace techniky.

  • Svatbou to nekončí, následuje práce v post-produkci. Každé video projde při úpravách několika programy. Střih, grafické úpravy a barevná korekce - to všechno následuje po natáčení. Úpravy často zaberou i dvakrát tolik času jak samotné natáčení. Ty nejlepší programy bohužel nelze koupit, musí se za ně platit měsíční poplatek. Ten v našem případě dělá několik tisíc korun měsíčně.

  • I ty nejlepší úložiště mají svou životnost. Už i našim klientům se stalo, že o video po pár letech přišli, kvůli nedostatečné záloze. My poskytujeme záruku 2 roky na ztrátu dat, stačí napsat a my Vám video znovu pošleme.

  • Musíme se nějakým způsobem i dostat k vám. V ceně balíčků jsou i pohonné hmoty. Pokud jsme na svatbě dva kameramani každý dostane zaplaceno za vykonanou práci plus opotřebení více kamer je taky zahrnuto v ceně. Dále jako OSVČ musíme odvést sociální a zdravotní pojištění, daň státu. 

  • Na trhu se objevují videa už od 10 000,-, v takovém případě jde často o začínající kameramany, kde lze očekávat výrazně nižší kvalitu - jak videa, tak i střihu. Také u podobných produkcí je třeba počítat s možností ztráty dat, a tím i ztráty záznamu z Vaší svatby. 

  • Tohle je jenom hrubý výčet toho, co nabízíme navíc oproti konkurenci.  Výběr tak necháme na Vás. Věříme, že si vyberete správně a budete s našimi službami spokojení, stejně jako desítky páru před Vámi.  

bottom of page